Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
Osiedle Eldorado

Kraków, Czyżyny, al. Jana Pawła II

mieszkania - sprzedaż:
Terminy oddania:  Budynek 1 - brak danych
Cena: od 6 892 PLN / m2 do 8 039 PLN / m2
Metraże: od 37,00 do 88,00 m2
Pokoje: 1, 2, 3
 
opis inwestycji
 1. etap
  • Budynek 2 i 3 (33 i 33a) – 171 mieszkań
  • Zakończenie budowy – październik 2008
 2. etap:
  • Budynek 4, 5, 6 (35, 35a, 35 b)- 90 mieszkań
  • Zakończenie budowy - marzec 2011
 3. etap – ostatni
  • Budynek 1 (31) – 58 mieszkań
  • Liczba miejsc postojowych i garaży – 83
  • Liczba komórek lokatorskich - 66
  • Metraże mieszkań – od 28 do 113 m2
  • Rozpoczęcie budowy – luty 2014
  • Zakończenie budowy – czerwiec 2015


Kompleks mieszkań i apartamentów „Eldorado” został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Przy jego projektowaniu kierowaliśmy się przede wszystkim ideą stworzenia osiedla komfortowego, jakością wybiegającego daleko poza szeroko rozumianą przeciętność. Tu każdy mieszkaniec jest kimś szczególnym, a jego bezpieczeństwo, wygoda i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

Przedstawiamy Państwu ostatni już budynek Osiedla Eldorado. To nasz najnowszy projekt, który uzupełnia istniejący kompleks mieszkaniowy. Jesteśmy pewni, że ten nowoczesny, a jednocześnie kameralny i przyjazny budynek spełni Państwa oczekiwania i stanie się dla mieszkańców idealnym miejscem do życia.

Osiedle Eldorado położone jest bezpośrednio przy Parku Lotników Polskich, po jego północnej stronie. Z drugiej strony graniczy z Muzeum Lotnictwa. Wraz z sąsiednim osiedlem Moje Eldorado tworzy unikalny w skali Krakowa kompleks mieszkaniowy o najwyższych walorach architektonicznych i lokalizacyjnych. Cały kompleks składa się z dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których jest 470 mieszkań, docelowo budynków będzie dziesięć.

Ostatni budynek Osiedla Eldorado - Budynek 1 - położony jest przy Al. Jana Pawła II, w sąsiedztwie obiektów Politechniki Krakowskiej. Tak jak pozostałe budynki Osiedla graniczy bezpośrednio z Parkiem Lotników Polskich, który jest największym parkiem Krakowa. Wraz z pobliską infrastrukturą sportową i placami zabaw dla dzieci stwarza to przyszłym mieszkańcom Budynku 1 idealne warunki dla wypoczynku i uprawiania sportu.

Lokalizacja zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do centrum Krakowa, a także wygodne zakupy i rozrywkę – w bliskim sąsiedztwie Osiedla jest kilka centrów handlowych (Krokus, Plaza, M1, CH Czyżyny), rozrywkowych (Multikino, Cinema City, Park Wodny, Park Doświadczeń,), a także szkoły, przedszkola, dwie uczelnie wyższe, przychodnie, apteka i kościół. W odległości 750m powstaje Hala Widowiskowo-Sportowa. Budynek 1 będzie miał pięć kondygnacji. Na parterze będą lokale usługowe, na piętrach I – IV mieszkania. Piętra I i IV od strony zachodniej są cofnięte w stosunku do niższej kondygnacji, dzięki czemu mieszkania tam położone mają duże tarasy.

W kondygnacji podziemnej zaprojektowany został zespół indywidualnych garaży i miejsc postojowych, a także komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. W budynku będą dwie klatki schodowe. Poziom parteru (w tym wejścia do wind) dostępny jest dla niepełnosprawnych bezpośrednio z poziomu terenu.

W Budynku 1 jest 58 jednopoziomowych mieszkań, o powierzchniach od 28 do 113 m kw. Istnieje możliwość łączenia mieszkań. Mieszkania skierowane są na wschód, zachód lub południe, są też mieszkania narożne oraz dwu- i trzystronne.

Budynek 1 tak jak pozostałe budynki Osiedla Eldorado został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Celem zespołu projektowego nie była maksymalizacja powierzchni użytkowej budynku, ale stworzenie idealnego miejsca do życia dla jego przyszłych mieszkańców.

Efektem są dobrze rozplanowane mieszkania, gdzie każdy metr kwadratowy powierzchni jest optymalnie wykorzystany. Mieszkania są przestronne i funkcjonalne i spełnią wszystkie wymagania przyszłych mieszkańców, a prostota i harmonia całego budynku oraz dbałość o detale gwarantują poczucie elegancji i luksusu.

 • Mieszkania są ponadstandardowo doświetlone
 • Kuchnie mają okna oraz możliwość oddzielenia ich od pokoi dziennych
 • Mieszkania mają ponadstandardową wysokość - 275 cm na piętrach I – III i 290 na IV piętrze
 • Wszystkie mieszkania mają co najmniej jeden balkon lub loggię o nawierzchni z desek z prawdziwego drewna
 • Część mieszkań I i IV piętra ma duże tarasy, kilka mieszkań na ostatniej kondygnacji możliwość zabudowy loggi, a jedno przeszklony ogród zimowy
 • Mieszkania mają najwyższej jakości okna PCV w okleinie drewnopodobnej (7 lat gwarancji)
 • W mieszkaniach jest skuteczna wentylacja mechaniczna
 • Drzwi do mieszkań i części wspólnych wyposażone są w zamki antywłamaniowe systemu Master Key (system „jednego klucza”)


Budynek 1 Osiedla Eldorado jest wyjątkowy pod względem liczby miejsc postojowych. Jest jednym z bardzo niewielu budynków w Krakowie, gdzie łączna liczba miejsc postojowych/garaży jest większa 1,5 razy od liczby mieszkań.
 • Dla 58 mieszkań jest 51 zamykanych garaży i 10 otwartych miejsc postojowych w garażu podziemnym, a ponadto 22 ogólnodostępne miejsca postojowe na zewnątrz budynku.
 • Część garaży ma ponadstandardową szerokość – nawet do 320 cm. Dzięki temu każdy mieszkaniec, niezależnie od gabarytów samochodu będzie mógł wygodnie go zaparkować


Zadbaliśmy również o części wspólne i otoczenie budynku
 • W każdej z dwu klatek schodowych na parterze jest wózkownia/rowerownia do dyspozycji mieszkańców
 • Klatki schodowe wykończone są w wysokim standardzie według projektu architekta wnętrz
 • Na wjeździe na teren Budynku są zamykane pilotem szlabany z wysepką, umożliwiające gościom skorzystanie z domofonu bez wysiadania z samochodu
 • Teren wokół Budynku będzie starannie wykończony z elementami małej architektury i ławkami oraz profesjonalnie zaprojektowaną zielenią z systemem nawadniającym


LOKALE USŁUGOWE
Parter Budynku 1 zajmują lokale użytkowe. Jest ich dziesięć, o powierzchniach od 26 do 160 m kw, łącznie 950 m kw. Konstrukcja budynku oparta jest na słupach, co umożliwia łączenie lokali w zależności od potrzeb.

Budynek 1 ze wszystkich budynków Osiedla położony jest najbliżej Al. Jan Pawła II. Jego południowy narożnik widoczny jest bezpośrednio z ulicy. Osiedle z kilkuset mieszkaniami z jednej i Krakowski Park Technologiczny z drugiej strony, a także główna ulica i doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że lokale usługowe w Budynku 1 Osiedla Eldorado będą doskonałym miejscem na prowadzenie działalności usługowej, handlowej i biurowej.

Wysokość lokali to 300 cm do sufitu podwieszanego. Każdy z lokali wyposażony jest w indywidualny węzeł sanitarny i zaplecze. Wszystkie lokale są bardzo dobrze doświetlone – większą część powierzchni ścian zewnętrznych zajmują przeszklenia na całą wysokość. Istnieje możliwość zakupu wraz z lokalem indywidualnego garażu lub miejsca postojowego pod budynkiem. Dla klientów lokali przewidziane są ogólnodostępne miejsca postojowe wzdłuż ulicy – 5 sztuk, a właściciele lokali będą mogli korzystać z miejsc postojowych na terenie Budynku za szlabanem.

Informacje na niniejszej stronie www nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.www.eldorado.krakow.pl
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.